Dikey Bahçe Sistemleri

Öncü Peyzaj ve Otomatik sulama sistemleri firması olarak hizmete başladığımız 2007 yılından beri çevre dostu, yenilikçi ve modern projelerin tasarımı ve uygulanması konusunda müşterilerimize hizmet vermiş olup bu hizmetleri geliştirerek alanlarınızı doğal ve şık hale getirmeyi sürdürmekteyiz. Bünyemiz de bulunan Ziraat mühendisleri, Peyzaj mimarları ve Ziraat teknikerleri ile profesyonel hizmet sunmak ve dünya trendlerini ülkemiz içerisinde de yaygın şekilde uygulamak için çalışmaktayız. Dikey yapılaşmanın yoğunlaştığı günümüzde peyzaj alanları için alternatifler yaratabilmek adına ve doğayı evinize, ofisinize, bekleme salonlarınıza taşıyabilmek adına daha önce yosun bahçeleri ve stabilize bitkiler konusunda ki ürün ve uygulamalarımızı hizmetinize sunmuştuk. Yine yenilikçi bir alan ve ev/ofis/bahçe gibi alanlarınızın atıl duvarları için son derece modern bir uygulama ile hizmetinizdeyiz; Yaşayan Duvar, Dikey Bahçe !

Dikey bahçeler için alanınıza en uygun bitki tipleri ve modern tasarım ile tüm bağlantı ve kaplama malzemelerinin montajı tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz. Dikey bahçe yapımı esnasında alanın konum ve durumuna göre uygulanacak materyal seçimi ve otomatik sulama sistemi kurulumu ile sulama suyunun tahliyesi büyük önem taşımaktadır. Bu dikey bahçe ekipmanlarının ve yapılacak olan dikey bahçe türünün kararlaştırılması uzmanlık gerektiren konulardandır.

Dikey Bahçelerin tasarımı ve uygulanması hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.dikeybahce.gen.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.