Gölet ve Süs Havuzları

Bahçenizin kullanılmayan köşelerini değerlendirmenize, iç mekanlarınızda suyun rahatlatıcı sesini kullanmanıza ve iç ve dış mekan dekorasyonunuza çeşitlilik katmanıza yardımcı olacak süs havuzları, deneyimli ekibimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda ve mekanınıza uygun şekilde projelendirilip imalatı/montajı yapılmaktadır. Süs havuzları doğal taşlar kullanılarak yapılacağı gibi polyester ve alçı gibi yapay olarakta elde edilebilmektedir. Süs havuzları, Şelale şeklindeki yapıların devamlılıklarını sağlamak içinde kullanılabilir. Süs havuzları istenilen her ölçüde yapay ve doğal taşlar kullanılarak yapılabilmektedir. Gizli taşma sistemli süs havuzları, doğal taşlı süs havuzları, su döngüsünün sağlandığı yukarıdan dökülen şelale tipli süs havuzları gibi türleri bulunan sistemlerimizin tamamında taban koruması yapılıp devir daim yapılacak suyun alanda tahribat yaratmasını engelleyerek uygulama yapmaktayız.

Süs havuzlarının yanı sıra rekreasyon alanları, park ve bahçeler için gölet yapımı hizmeti sağlamaktayız. Günümüzde azalan yeşil ortak kullanım alanlarının toplulaştırması neticesinde inşası yapılan rekreasyon alanları ve yeşil kent merkezlerinin vazgeçilmez unsuru olan yapay göletler istenilen tüm ölçülerde yerinde imal edilebilmektedir. Gerekli projelendirme hizmetini de sunduğumuz Yapay Göletlerin, inşasında topraktan teslim alarak isteklere uygun geometrik şekillerde istenilen derinlikte yapay göletler yaratmaktayız. Ayrıca inşa edilen yapay göletlerin su bitkileri ve kentsel donatılarla tamamlanması konusunda da hizmet vermekteyiz.

Süs havuzları ve yapay göletlerin yapımında tecrübeli ekibimiz ve doğru projelendirme teknikleri ile istekleriniz uygun süs havuzu ya da yapay gölet inşası taleplerinize yanıt vermek için çalışmaktayız.

Daha detaylı bilgi için www.izmirhavuz.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Peyzaj hakkında ihtiyaç duyduğunuz her şey için İLETİŞİM sayfasında ki telefon numaraları veya e-posta adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.