Hakkımızda

Bizi Takip Edin!
Facebook Twitter Instagram Pinterest

1999 yılında Öncü Tarım adıyla, zirai ilaç, tohum ve gübre sanayi olarak kurulan firmamız, 2007 yılından itibaren, Öncü Peyzaj Otomatik Sulama Sistemleri adıyla, bugünkü faaliyetlerine devam etmiştir. Halen, İzmir merkezli ofisimiz, alanlarında uzman ve deneyimli ekibimiz, kaliteli malzeme ve ekipmanlarımızla, Türkiye’nin her yerine profesyonel peyzaj hizmetleri sunmaya da devam ediyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Öncü Peyzaj firması olarak misyonumuz; yaşam alanlarımızı güzelleştirecek çözümleri, çevre bilinciyle üretmek, doğaya ve yaşama saygılı peyzaj projeleri uygulamak.

Vizyonumuz ise; kentleşme sürecinde, doğaya ve yaşama değer kazandırmak; peyzaj sektöründe yaratıcı, yenilikçi ve çevreye duyarlı projelerimizle var olmak.

Alanlarında Uzman Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz

Öncü Peyzaj firması olarak, alanlarında uzman, eğitimli, deneyimli, yaratıcı ve vizyon sahibi bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Peyzaj mimarlarımız ile  yaşam alanlarınızı kullanışlı ve estetik bir şekilde tasarlıyoruz. Doğru peyzaj tekniklerimizi, yaratıcı projelerimize uyguluyoruz.

Peyzaj Sektörünün Her Alanında Hizmet Veriyoruz

Öncü Peyzaj firması olarak, peyzaj sektöründe ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti sizler için temin ediyoruz. Konut projeleri, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, park ve bahçeler, otoyol kenarları, spor tesisleri gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz.

Türkiye’nin Her Yerinde Yaşam Alanlarınızı Özelleştiriyoruz

İzmir başta olmak üzere, Antalya, Aydın, Muğla, Manisa, Çanakkale, Eskişehir ve Kars gibi illerde, çeşitli projeler geliştirdik. Türkiye’nin her yerinde de hizmet vermeye, yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Odaklı Bir Hizmet Anlayışı ile Hizmet Veriyoruz

Müşteri memnuniyeti anlayışı ile isteklerinize ve tercihlerinize uygun projeler hazırlıyor ve uyguluyoruz. Kullandığımız ekipmanlar, deneyimli ve profesyonel bir ekip çalışması ve doğru mühendislik tekniklerimiz ile kaliteli bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Projelerimizde estetik amacın yanı sıra, siz değerli müşterilerimize ve çevremize kullanım kolaylığı sağlamak adına, kaliteli bir altyapı sistemi kurma amacını da güdüyoruz.

19 Mart 2019