Hizmetlerimiz

Dikey Bahçe Sistemleri

Dikey bahçeler için alanınıza en uygun bitki tipleri ve modern tasarım ile tüm bağlantı ve kaplama malzemelerinin montajı tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz. Dikey bahçe yapımı esnasında alanın konum ve durumuna göre uygulanacak materyal seçimi ve otomatik sulama sistemi Devamını Oku..

Yosun Tablolar ve Stabilize Bitkiler

Çevre dostu stabilize bitkiler, dikey bahçeler ve iç mekan salon bitkileri; dış mekanlarda kolayca yaşayabilen fakat iç mekanlara girdiğinde yaşaması için bazı özel bakıma ihtiyacı olan bitkilerden farklı olarak, güneşe, suya, toprağa, ilaçlamaya ve özel bir bakıma ihtiyaç olmadan yaşam alanlarımızı güzelleştirmek Devamını Oku..

Gölet ve Süs Havuzları

Süs havuzlarının yanı sıra rekreasyon alanları, park ve bahçeler için gölet yapımı hizmeti sağlamaktayız. Günümüzde azalan yeşil ortak kullanım alanlarının toplulaştırması neticesinde inşası yapılan rekreasyon alanları ve yeşil kent merkezlerinin vazgeçilmez unsuru olan yapay göletler istenilen Devamını Oku..

Periyodik Bahçe Bakımı

Uygulanmış olan peyzaj projesinin devamlılığını sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz periyodik bahçe bakımı hizmetinin öncelikli esasları sağlıklı ve kullanışlı bahçeleri müşterilerimizin keyifli vakit geçirebileceği alanlar olarak tutmak ve sizler tarafından ayrılması gereken vaktin ve enerjinin tarafımızca karşılanmasıdır. Günümüzde peyzaj konusunda Devamını Oku..

Peyzaj Uygulama

Peyzaj projelendirme ve uygulamaları konusunda deneyimli Peyzaj mimarlarımız ile birlikte alanlarınızın kullanım koşullarına uygun peyzaj projelendirme ve uygulama hizmetimiz ile her metrajda projeye çözüm ortağı olmaktayız. Peyzaj projelendirme aşamalarında bölge şartlarının göz önünde tutulması Devamını Oku..

Hazır Rulo Çim

Kısa süreli uygulama olanağı ile bahçelerinizin yeşil görünüme kavuşmasını hızlandırır. Güçlü kök yapısı ve yoğun dokusu ile köklenme süresi hızlıdır, tohumdan ekim yöntemine göre bakımı da kolaylık sağlamaktadır. Olgunlaşmış çim özel Devamını Oku..

Ekme Çim ve Hydroseeding

Ekime hazırlanmış toprak tabakasının üzerine m2’ye 40-50 gr hesabıyla çim tohumları elle veya makinayla ekilir. Homojen bir ekim için tohum sahanın yarısına enlemesine, diğer yarısına da boylamasına ekilir. Çim tohumlarının üzeri maksimum 2 cm kalınlığında en az bir yıl yanmış, elenmiş Devamını Oku..

Otomatik Sulama Sistemleri

Öncü Peyzaj ve otomatik sulama sistemleri olarak geleceğin en büyük problemlerinden biri olarak görünen suyun doğru ve dengeli kullanımını sağlamak adına uzman ve titiz otomatik sulama sistemleri projelendirmesinin Devamını Oku..

Projelendirme Hizmetleri

Öncü Peyzaj ve otomatik sulama sistemleri olarak her alana özel olarak malzeme listesi hazırlanmakta olup alanda mevcut olarak otomatik sulama sisteminde kullanılacak olan suyun debi ve basıncı sistemin çalışma prensiplerine elverişli hale getirilemiyorsa Denge tankı kurulumu, Depo ve hidrofor sistemi temini ve montajı Devamını Oku..