Bizi Takip Edin!
Facebook Twitter Instagram Pinterest

İzmir – Gölet ve Süs Havuzları

Gölet ve süs havuzları , içerisinde yüzme faaliyetinin olmadığı, dekoratif ve estetik amaçla tasarlanan peyzaj projeleridir. Hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda uygulanabiliyor.

Gölet ve süs havuzlarını var eden su, beslenme, tarım ve temizlik gibi alanların dışına çıkarak, dekorasyon alanında da çok sık kullanılıyor ve tercih ediliyor. Dinlendirici sesi ve huzur veren görüntüsüyle, artık konut projelerinden park bahçelere, iş yerlerinden otellere kadar her alanda kullanılıyor.

Öncü Peyzaj firması olarak, isteklerinize ve kullanılacak alana en uygun gölet ve süs havuzları sistemlerimizi tasarlıyoruz. Gölet ve süs havuzlarımızın çevresini de doğal taş ve bitkilerle daha estetik hale getiriyoruz.

Alanlarında uzman, deneyimli ve yaratıcı peyzaj mimarlarımız, mühendislerimiz ve teknikerlerimizle, yaşadığınız çevreyi doğa harikasına dönüştürüyor, sıra dışı çözümler üretiyoruz.

Gölet ve Süs Havuzları Nasıl Yapılır?

Gölet ve süs havuzlarımızı tasarlamadan önce, nasıl bir peyzaj düzenlemesi istediğiniz konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Estetik ve dekoratif bir görsel süs havuzu olabilir, ya da içinde bitki ve balık gibi canlıların da yaşayabileceği bir sistem.

Peyzaj mimarlarımız ve uzman ekibimiz, alternatif peyzaj hizmetlerimizle ilgili bilgilendiriyor sizleri. Ardından, ortaya muazzam bir tasarım çıkacak projelendirmelerimize başlıyoruz.

  1. Uzman ekibimiz, gölet ve süs havuzunun yapılacağı alanın büyüklüğünü, mimari şeklini, içerisinde kullanılacak ekipmanları belirliyor.
  2. Yer seçiminde, gölet ve süs havuzunun kullanılacağı alanın gün boyunca gün ışığı almasına öncelik veriyorlar. Arazinin eğimi ve çevresi de, peyzaj düzenlemesi açısından oldukça önemli.
  3. Ardından, alanın detaylı ve ölçekli çizimini yapıyorlar.
  4. Gölet veya havuzun içine fıskiye, su pompası gibi aparatlar yerleştirilecekse, kablo gizleme alanlarını belirliyorlar.
  5. Çeşitli hesaplamalarla, havuz ve göletteki uygun filtreleme sistemi de belirleniyor.
  6. Yapım teknikleri de belirlendikten sonra, yaşama alanlarınıza estetik ve görsel bir zenginlik katan gölet ve süs havuzları uygulamamız tamamlanıyor. İsteğe göre renkli aydınlatmalarla da estetik görünümü tamamlanıyor gölet ve süs havuzlarınızın.

Zevklerinize, tercihlerinize ve uygulamanın yapılacağı alanın müsaitlik durumuna göre, doğal kaya, pergola, iskele, deck gibi uygulamalarımızla, gölet ve süs havuzları sistemlerinizin çevresinde de bir oturma alanı yaratabiliriz. Dilerseniz ahşap kemer ve köprülerle görselliği artırabiliriz.

Yaratıcı ekibimizle ve kaliteli ekipmanlarımızla yaşama alanlarınızı, dinlendirici, huzurlu, estetik ve dekoratif bir ortama dönüştürüyoruz. Peyzaj proje ve uygulama hizmetlerigölet ve süs havuzu sistemleri fiyatlarıgölet projeleri ve süs havuzu fikirleri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

19 Mart 2019